Gizlilik Politikası

#sizinverilerinizsizindir 

Hakkınızdaki kişisel verilere önem verdiğinizi ve bu verilerin nasıl kullanıldığını önemsediğinizi biliyoruz ve kişisel verilerinizin Unilever tarafından gerekli dikkat ve özen gösterilerek kullanıldığı konusunda bize güvenmenizi istiyoruz. Bu Gizlilik Politikasıyla, ne tür kişisel verileri topladığımızı, bu verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu Politika metnini okuduğunuz sırada, bu Politika metninin bütün Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”)  için bağlayıcı bir metin olduğunu lütfen aklınızda bulundurun.

Birkaç dakikanızı ayırarak gizlilik uygulamalarımıza aşinalık kazanabilir ve aklınızda kalan soru işaretlerini ve taleplerinizi e-posta yoluyla ya da internet sitelerimizde yer alan "Bize Ulaşın" formu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Bu Politika metnini kaleme alırken mümkün olduğunca yalın ve anlaşılır bir dil kullanmaya çalıştık, fakat buna rağmen çerezler, IP adresleri ve tarayıcılar gibi herkesin aşina olmayabileceği bazı terimlerden söz etmekten kaçınmamız mümkün olmadı. Dolayısıyla, eğer bu tür terimlere aşina değilseniz, lütfen önce bu anahtar terimler hakkında bilgi edinin.

Kişisel verilerinizin belirli amaçlarla ve belirli alanlarda kullanımına, örneğin kişisel verilerinizin doğrudan pazarlama amacı ile kullanımına itiraz etme hakkına sahipsiniz. Haklarınızın neler olduğunu ve bu haklarınızı kullanmak istediğinizde ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.